Destek Hattı: +(90) 532 790 01 62 Mail: info@bayramogullariinsaat.com.tr

Diğer Hizmetlerimiz

TALEP FORMU

Ücretsiz keşif formunu doldurun sizi ziyaret edelim.

  PVC Doğrama

  PVC doğrama kapı ve pencere sistemlerinde en çok kullanılan malzemelerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. PoliVinlyClorid isimlerinin baş harflerini taşıyan PVC doğrama birbirinden farklı özelliklerde ki katkı maddeleri ile harmanlanır ve yüksek sıcaklıkta şekillendirilir. Bu yüksek sıcaklık ile şekillendirilen ürünler plastik hale getirilir ve çeşitli alanlarda yoğun bir şekilde kullanılmaya başlanır.

  Kapı, pencere gibi kullanım panellerinin her birinde PVC doğrama kullanılmaktadır. Pek çok avantaja sahip olan PVC doğrama, firmamız tarafından sunulan kaliteli ve güvenilir hizmetler arasında yer almaktadır.

  PVC Doğrama Avantajları ile Mükemmel Hizmet Alın

  PVC doğrama, mükemmel bir şekilde su sızdırmazlığı sağlayan bir uygulamadır. Hem şık hem de son derece estetik bir görünüm sunan PVC doğrama özellikle ev dekorasyonunda sık sık başvurulan yöntemler arasında yer almaktadır. Bakımı oldukça kolay olan bu uygulama uzun süre bakım ya da onarım ihtiyacı duymaz.

  Kolayca çürüyüp paslanmayan bu uygulamalar da çözülme ve bükülme gibi çeşitli problemler ile de karşılaşmanız mümkün değildir. Son derece sağlam bir yapıda olan PVC doğramaların yanmaya karşı dirençli bir yapısı bulunmaktadır. Özellikle geri dönüşümü mümkün olan malzemelerden üretilmesi nedeni ile çevreci bir uygulamadır. Bunun yanı sıra üretiminde de düşük enerji tüketilmektedir.

  Siz de PVC doğramaların sağladığı avantajlardan yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

  TALEP FORMU

  Ücretsiz keşif formunu doldurun sizi ziyaret edelim.