Destek Hattı: +(90) 532 790 01 62 Mail: info@bayramogullariinsaat.com.tr

Komple Villa Tadilatı

Yaklaşan yaz ayları ile birlikte ev, daire ve villa tadilatları oldukça artmaya başlar. Bayramoğulları Mimarlık ve Dekorasyon olarak tadilat konularındaki önceliğimiz, tadilat yapılacak olan ev, daire ya da villanın detaylı incelemesini yapmaktır. Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda ilk kuralımız, müşterilerimizin tam olarak ne istediğinin belirlenmesi ve bu istekler doğrultusunda çalışma planının oluşturulmasıdır.

Detaylı ev, daire ve villa gibi konutların inceleme işlemi bittiğinde, uzmanlarımız üç boyutlu grafik sunum ile size son durumu simüle edebilir. Eğer proje üzerinde istediğiniz değişiklikler olursa, ortak çalışma ile grafikler yeniden revize edilir. Her iki tarafın da anlaşması ile çalışmalar başlar ve projeye onay verilir.

Evinizde, dairenizde ya da villanızda yapılacak tadilatlar için kullanılacak birinci sınıf kaliteli ürünler belirlenir. Aynı zamanda bu ürünler yapılan işlemlerin uzun süreli garantisi niteliğindedir. Alanında uzman mimar ve iç mimarlarımız, projenin ilk gününden itibaren tüm süreci izler ve son güne kadar takibini elden bırakmaz. Her gün mesai bitimine yakın, yapılan işlemler hakkında raporlar düzenlenir. Tüm bu süreç ve işlemler konusunda temel hedefimiz, müşterimizin istekleri hakkında en ufak bir detayı bile kaçırmamaktır.

Hayalini kurduğunuz, gördüğünüz andan itibaren yüzünüzde mutluluk gülümsemesi oluşturan ev, daire ve villalarınızın eskisinden çok daha güzel, konforlu ve gösterişli olması temel hedefimizdir. Bu nedenle projelerimizi detaylandırırken, en ince ayrıntıları dahi özel ve titizlikle planlarız. Projelerimizde yaptığımız temel işlemler tavan, izocam ve mantolama, iç dekorasyon, duvar kağıdı, seramik döşeme, ipek sıva, poliüretan köpük kaplama, gergi tavan, saray tavan uygulamalardır. Ayrıca istekleriniz doğrultusunda yine betopan uygulama, asma tavan, dış cephenin mantolanması ve panel çatı kaplama gibi pek çok detaylı dekorasyon ve tadilat çalışmalarını da titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Villa Tadilatı Özen İster

Oldukça ihtişamlı yapılar olan villalar, tadilatları bakımından oldukça önemli yapılardır. Genellikle villa tadilatları villa yeni alındığında, herhangi bir alanda problem yaşandığında ya da önceki durumu üzerinde köklü bir değişim yapılmak istendiğinde tercih edilir. İç mekanın tadilatı konusunda mobilya, kapı, pencere, halı, perde gibi tüm malzemeler tadilata uyumlu olmalıdır. Bu konuda isteklerinize uygun olarak ön plana çıkarmak istediğiniz noktalar için profesyonel ekibimiz size her aşamada yardımcı olacaktır.

Villanın gösterişli ve ihtişamlı olmasının yanı sıra dayanıklı olmaları da tadilatları açısından önemli olan bir başka husustur. Böylece güneş ışınlarından maksimum oranda yararlanırken, aynı zaman korunması gereken noktalar da olabilir. Yine yağmur sularının ya da kar birikintilerinin drenajı gibi çeşitli doğa olaylarına karşı da önlem alınmalı, zamanla özelliğini kaybeden malzemeler tadilat ve dekorasyonda kullanılmamalıdır.

Villaların iç mekan tasarım ve tadilatları da dikkat çekici olmalıdır. Özellikle tavan ve duvarların ışıklandırma çözümleri yanı sıra mobilyalar, duvar kağıtları ve gerekirse doğal taş tasarımları da uyum içinde görünmelidir. Öte yandan salon ve mutfak gibi misafir ağırlanan yerler ile diğer yaşam alanları müşterimizin kendi tarzını ve zevkini yansıtmak zorundadır.

Hazırladığımız tüm tadilat ve dekorasyon projelerimizde insanların yaşam kalitesini artırmayı düşünerek hareket ediyoruz. Daireniz ve villanızdaki sosyal aktiviteleriniz, eğlenme ve dinlenme köşeleriniz, spor yapma alanınız, güvenlik kaygılarınızı giderecek noktalardaki istekleriniz, çocuklarınızın vakit geçireceği alanlar da dahil olmak üzere tüm ihtiyaçlarınıza önem veriyoruz. Ev,daire ve villa tadilat ve dekorasyon konularının ne denli hassas ve dikkat edilmesi gereken işler olduğunun fazlasıyla bilincindeyiz. Yılların vermiş olduğu tecrübe, profesyonel ekibimiz ve ustalarımız ile tüm işlerinizi gönül rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x